Arşın

2011 yılından beri birçok markalanın yurt içinde ve yurt dışında kurumsal kimlik projeleri gerek iç gerekse dış mekân uygulamalarına hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

icon_widget_image Anbar Mahallesi, Osman Kavuncu Bulvarı No:492/A, 38220 Melikgazi/Kayseri icon_widget_image 444 5 143 icon_widget_image info@arsin.com.tr
a
Arşın

Seç-G

Politikası

Arşın; Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenliği ‘ni işlerinin çarpanı olarak görür.

Arşın, tüm operasyonel faaliyetlerinde insanların sağlık ve emniyetini ön planda tutar, çevreye karşı duyarlılığa mutlak suretle özen gösterir. Şirket olarak geleceğin ekonominin önemli aktörleri arasında yer alan şirketlerin SEÇ-G’ye verdiği önemle sürdürülebilir hale geleceğine inanıyor. Bu sebeple operasyonlarının her adımında sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik etkenlerini temel alıyor.

“Arşın olarak sağlık, emniyet, çevre ve güvenlikten asla ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Bu anlayış, yaptığımız her işin merkezinde yer alıyor. SEÇ-G uygulamalarını Arşın Ailesi’nin her ferdinin sorumluluğu olarak görüyor ve kurum kimliğimizde bu konuyu önceliklendiriyoruz. SEÇ-G bizim için işlerimizin çarpanı niteliğinde sıfır olması işlerimiz için yutan eleman niteliğinde. Arşın Fair Trade öncelik verir.”

 

Sami VEZİR
CEO