Arşın

2011 yılından beri birçok markalanın yurt içinde ve yurt dışında kurumsal kimlik projeleri gerek iç gerekse dış mekân uygulamalarına hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

icon_widget_image Anbar Mahallesi, Osman Kavuncu Bulvarı No:492/A, 38220 Melikgazi/Kayseri icon_widget_image 444 5 143 icon_widget_image info@arsin.com.tr
a
Hakkımızda

Hakkımızda

a
Tek Noktadan Profesyonel Hizmet

Arşın

Arşın, 2011 yılından beri birçok markanın yurt içinde ve yurt dışında kurumsal kimlik projeleri gerek iç gerekse dış mekân uygulamalarına hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Müşteri portföyünün önemli bir bölümünü; başta akaryakıt şirketleri olmak üzere, mobilya markaları, kamu kurumları, otel ve gıda zincirleri oluşturmaktadır.

Müşterilerine tasarım, projelendirme, uygun ve ekonomik malzeme seçimi, teknik detaylı çözümler, prototip hazırlanması, montaj ve servis hizmetlerini; kadrosunda bulunan mimar, mühendis, tasarımcı ve her biri kendi konusunda uzman sertifikalı çalışanları ile hizmet vermektedir.

Ulusal ve global markaların marka deneyimi unsuru olarak kullandıkları ürünler çeşitlendikçe bu çeşitliliğe cevap verebilmek adına üretim becerilerini geliştirdi ve pek çok teknolojik yatırım yaptı. Bugün itibariyle Arşın birçok global ve ulusal markaya tek merkezden çoklu çözümler sunabilen, markanın tüm ihtiyaçlarını tek noktadan çözebilecek yeterlilikteki bölgesinin en güçlü kuruluşu ve Türkiye’deki nadir kurumlardandır.

Çalışmalarını her zaman müşteri memnuniyetini esas alan anlayışı ile uygulamış ve gelişmesini bu memnuniyetin gücü ile gerçekleştirmiştir. Sizleri memnun müşteri portföyümüzde görmek arzusu ve dileği ile…