Arşın

2011 yılından beri birçok markalanın yurt içinde ve yurt dışında kurumsal kimlik projeleri gerek iç gerekse dış mekân uygulamalarına hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

icon_widget_image Anbar Mahallesi, Osman Kavuncu Bulvarı No:492/A, 38220 Melikgazi/Kayseri icon_widget_image 444 5 143 icon_widget_image info@arsin.com.tr
Image Alt
Nasıl Çalışırız

Nasıl Çalışırız

Proje yönetiminin ilk aşamasında, teknik çizim ve tasarım dosyalarında yer alan ürün detaylarını inceleriz. İnceleme sonrasında ürünün nasıl birleştiği, neler istendiğini, projenin ne kadar uygulanabilir olduğunu tespit ederiz.

Maliyet analizi, proje yönetiminin en kilit konusudur. Projeyi analiz ettikten sonra, hedef fiyat, kalite ve üretim süresini göz önünde bulundurarak projeyi başarılı bir şekilde tamamlamak için en uygun maliyeti çıkarırız.

Bütçe onaylandığı zaman materyal ve üretim tekniklerini dikkate alarak projenin teknik çizimlerini yapar ve üretime aktarırız.

Projeler üretime aktarıldıktan sonra projede çalışacak ekiplerimizi belirleriz. Ham madde stoğumuzu kontrol eder, teminini sağlarız. Bununla birlikte üretimdeki öncelik sırasını düzenler ve zaman takvimini oluştururuz.

Müşterimize yüksek kalitede ürünler sunmamıza imkân veren teknolojiler kullanıyoruz. Ahşap, akrilik, metal, boya, gibi ana hammaddelerin işlenmesini gerektiren ürünler 3 eksen, 5 eksen, CNC ve lazer teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretilmektedir.

a

Müşterimizin gereksinim duyduğu çözüm için tecrübeli lojistik ekibimizle birlikte ürünlerin zamanında ve bütçeye uygun olarak teslim edilmesini sağlarız. İhtiyaca göre yerel ve uluslararası partnerle ile iş birlikleri gerçekleştiririz.

a

Uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip saha montaj ekipleriyle birlikte projelerini uyguladığımız müşteri/marka sahipleriyle kararlaştırılan tarihte tam zamanında ve istenildiği gibi kusursuz bir şekilde ürünlerin montajı gerçekleşir.

a